شناسه : 8360
یکشنبه, 09/21/1395 - 09:30
نویسنده : ZANJAN
گزارش تصویری _ خبری آذر ماه 1395 معاونت بسیج مساجد و محلات س

گفتگو با خانواده شهید بهمن مصائبی

خلبان بهمن مصائبی 11 آذرماه سال 1395 در سانحه سقوط  یک فروند پرنده فوق سبک نیروی زمینی سپاه حین عزیمت به مأموریت در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

گفتنی است، شهید مصائبی از جمله شاگردان سردار شهید احمد مایلی فرمانده یگان هوایی قرارگاه قدس سپاه بود که فرمانده‌اش نیز چند ماه پیش در جریان یک سانحه در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده بود.

همسر شهید مصائبی گفتند: شهید بهمن مصائبی در بهمن ماه سال۶۲در روستای مزید آباد از توابع بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود.

وی افزود: شهید مصائبی در خانواده ای روحانی بزرگ شد و پس از گرفتن دیپلم وارد دانشگاه امام حسین (ع) شد و موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شد.

ایشان در ادامه فرمودند: شهید مصائبی لیاقت شهادت را داشت و فردی متدین و بسیار مذهبی بود و خانواده اش نیز به این گونه هستند.

*همسر شهید در خصوص خصوصیات شهید بزگوار فرمودند: ایشان فردی با اخلاص بود و مدتی را در سوریه به جنگ با تکفیری ها پرداخت و نزدیک ترین افراد نیز از این امر اطلاعی نداشتند و به من و پدر ومادرش واعضای خانواده  گفته بود که به کسی نگوییم که در سوریه هستند.

ایشان همیشه می گفت: “ماهرچه داریم از اهل بیت (ع) بویژه امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) است و اگر جان خود را در راه این بزرگواران فدا کنیم باز کاری نکرده ایم.

*همسر شهید مصائبی فرمودند:  “من شهادت همسرم را تبریک می گویم چون که واقعا لیاقتش را داشت و به ارزویش رسید”.

وی در ادامه می افزاید: “من سه دختر کوچک دارم و همیشه همسرم می گفت که تعداد شیعیان کم است و ما باید نسل شیعه را افزایش دهیم و برای امام زمان (عج) یاور تربیت کنیم”.

همسر شهید مصائبی ادامه داد: “همسرم را تقدیم اسلام و انقلاب کردم و سعی می کنم فرزندانم را همانند زینب (س) که خواسته پدرشان بود بزرگ کنم”.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید