شناسه : 68415
چهارشنبه, 07/07/1400 - 11:00
نویسنده : zanjan2
فرمانده سپاه انصارالمهدي(عج)استان زنجان:

خدمات رساني و محروميت زدايي از اولويت هاي اصلي بسيج است

فرمانده سپاه انصارالمهدي(عج)استان زنجان گفت:خدمات رساني و محروميت زدايي از اولويت هاي اصلي بسيج است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان زنحان تفاهم نامه همکاری کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و تحکیم بنیاد خانواده فی مابین، سباه انصارالمهدی (عج) و بهزیستی استان زنجان با حضور سردار جهانبخش کرمی؛ فرمانده سپاه و محمد محمدی؛ مدیر کل بهزیستی استان زنجان در محل سالن جلسات این نهاد به امضا رسید.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد:بهزیستی می‌تواند از ظرفیت سپاه و ۲۰ قشر بسیج و ده‌ها کانون و پایگاه مقاومت و بیش از یک هزار گروه جهادی و گروه‌های متخصص بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۲۰ نفر از افراد زبده بسیج دارای مدرک دکترا در زمینه‌ی مشاوره هستند، افزود: در بحث آموزش و مشاوره نیرو‌های بسیج می‌توانند خدمات مشاوره را در پایگاه‌های مقاومت انجام دهند.

سردار جهانبخش کرمی با اشاره به همکاری مشترک بین بهزیستی و سپاه افزود: بسیج جغرافیای گسترده خود را دارد و در عمل به توصیه‌ها و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب آماده ارائه خدمات ارزنده به گروه‌های هدف است.

سردار کرمی یاداورشد: بسیج یک ارگان انقلابی و مردمی است که از همان اوایل انقلاب هر کجا نیاز بوده وارد میدان جهاد و خدمت رسانی شده و در حال حاضر نیز اقدامات بسیار خوبی در راستای مبارزه با ویروس کرونا انجام داده است.. بسیجیان از همان ابتدای شیوع این بیماری نقش بسزایی در رزمایش کمک‌های مومنانه بر عهده داشته اند و در چندین مرحله اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی در میان خانواده‌های نیازمند کردند و گروه‌های جهادی بسیجی با حضور در بیمارستانها، کمک‌های قابل توجهی به کادر درمان انجام دادند.

وی در پایان به چاپ کتاب شهید بقاء ثمین تاب اشاره کرد و گفت: شهید بزرگوار از کودکان تحت پوشش بهزیستی بوده و کسی را نداشته است و در وصیتنامه خود نیز آورده است که من مادری و خانواده‌ای ندارم و اندک سرمایه‌ام را هم به بهزیستی بدهید.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید