شناسه : 57408
سه شنبه, 03/25/1400 - 09:38
نویسنده : zanjan2

بسم الله الرحمن الرحیم
«إِنَّ اللهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ»
«همانا خداوند سرنوشت هیچ قوم (وملتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند» سوره رعد – آیه 11
حضرت امام خمینی(ره): این وظیفه ای است الهی، وظیفه ای است ملی، وظیفه ای است انسانی، وظیفه ای است که ما باید به آن عمل بکنیم. همه‌مان باید در انتخابات شرکت بکنیم.
حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی): همه کسانی که به نظام جمهوری اسلامی و به استقلال کشور معتقدند، به آینده کشور اهمیت می‌دهند، دلشان برای منافع ملی می‌سوزد، باید در انتخابات شرکت کنند.
     حمد و سپاس خدای بی همتا را که بر ما منّت نهاد و نعمت انقلاب اسلامی و رهبری فرزانه را بر ما ارزانی داشت تا تحت زعامت آن عارف نستوه، ظلم و ستم جهانخواران و جیره خواران داخلی آنان را پایان ببخشیم و پرچم با شکوه حاکمیت «الله» را بر بلندای نهضت های مردمی جهان به اهتزاز درآوریم.
     و اینک که در سپیده دم طلوع فصل جدید حیات طیبه جمهوری اسلامی ایران و طلیعه روح بخش و فرحناک گام دوم انقلاب، گام های استوار جمهوریت و اسلامیت فراتر از مرزهای جغرافیایی، حاکمیت کلیدی دلها را به دست آورده و ملت ما را در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داده است تا به همت و یاری یکدیگر به فصل جدید جمهوریت و اسلامیت، عقلانیت و اقتدار و نشاط و آبرومندی در زندگی سلامی دوباره بکنند و با انتخابی شایسته و اصلح، ایرانی عزتمند و سرافراز را شاهد باشند؛ این محقق نمی شود مگر با همت و اراده پرخروش و خواست همه ما.
     بسیجیان و فعالان مساجد در محلات سراسر کشور، با تعظیم و تکریم مردم عزیز، از آحاد ملت شریف ایران دعوت می نمایند تا تحت عنایت ذات اقدس الهی، با حضوری دشمن شکن و آگاهانه در انتخابات 28 خرداد ماه 1400، با شایسته ترین انتخاب که به فرموده فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) می‌بایست فردی ولایتمدار با مدیریت قوی، ایمان قوی، عدالتخواه و فسادستیز، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی های کشور و جوانان، همیشه در میدان برای خدمت باشد، گامی دیگر در اعتلاء و ارتقای ایران اسلامی برداریم.
همه باهم به نیابت از سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدا می ‌آییم و فردای ایران اسلامی را می سازیم.

فرماندهان، بسیجیان و فعالان مسجدی پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات سپاه استان زنجان

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید