این مطلب ۳۰۷ بار خوانده شده
سردار کرمی در گفت‌وگو با موج رسا:

تشریح خدمات سپاه و بسیج استان زنجان در مازندران، گلستان، لرستان و خوزستان/ خدمت به مردم اولویت نخست سپاه ‏است

فرمانده سپاه استان زنجان با تشریح اقدامات سپاه انصارالمهدی(ع) در چهار استان سیل زده کشور گفت: خدمت به مردم اولویت نخست سپاه ‏است‏ و به کمک‌های مردم شهید پرور زنجان نیاز داریم.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، سردار جهانبخش کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا، اظهار کرد: با اشاره به اینکه سپاه وظیفه دارد تا در تمام صحنه‌ها به مردم خدمت کند، خدمت به مردم اولویت نخست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه سپاه در طول سال های گذشته در راستای محرومیت زدایی و سازندگی کارهای بسیار ارزشمندی انجام داده است، ابراز کرد: امسال بارش شدید باران و وقوع سیل سبب شد تا اتفاقاتی را در برخی از نقاط کشور شاهد باشیم.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه نخستین اتفاق مربوط به سیل در استان مازندران بود، عنوان کرد: در روستاهای مازندران و در شهرستان های بابلسر، جویبار و... شاهد وقوع سیل بودیم که سپاه استان زنجان ماموریت یافت تا از نخستین روزها با راه اندازی قرارگاه در کنار مردم سیل زده باشد.

وی با بیان اینکه کمک های مردمی که توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع آوری می‌شد به مناطق سیل زده ارسال شد، افزود: ما با حضور در کنار مردم سیل زده و همچنین ارسال کمک ها به مناطق مختلف از تمام روستاهای آسیب دیده بازدید داشتیم.

سردار کرمی با اشاره به اینکه ما به عنوان استان معین در بازسازی مناطق سیل زده نیز در کنار مردم سیل زده مازندران هستیم، خاطرنشان کرد: برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده نیاز بیشتر به کمک های نقدی مردم داریم که این کمک ها توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج اقشار جمع‌آوری می‌شود.

وی با اشاره به ماموریت سپاه استان زنجان در شهرستان آق قلا و گمیشان استان گلستان بیان کرد: ما سرکشی‌هایی نیز از این مناطق داشتیم که اکنون تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی از مدت ها پیش در استان گلستان مستقر بوده و خدمات بسیار ارزشمندی را در این مناطق ارائه می‌دهد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه تیم هایی نیز از تیپ ۳۶ انصارالمهدی(عج) سپاه استان زنجان نیز برای رفع آلودگی در گلستان حضور دارند، گفت: در استان لرستان سیل آسیب سنگینی به مناطق مختلف این استان زده که اکنون سپاه استان زنجان بخشی از کمک های مردمی را به لرستان ارسال کرده است.

وی با اشاره به اینکه چند روز پیش نیز سه کامیون از کمک های مردمی به لرستان ارسال شد، اظهار کرد: یکسری از ماشین آلات کمک دار ترابری تیپ ۳۶ انصارالمهدی(عج) در استان لرستان کمک رسانی می‌کنند و همچنین یکسری از گروه‌های جهادی اکنون در استان های لرستان، گلستان و مازندران مشغول خدمت رسانی به سیل زدگان هستند.

سردار کرمی با بیان اینکه یکسری از ماشین آلات ترابری سنگین مانند کمپرسی، کامیون، تریلی، ماشین آلات مهندسی و تویوتا دو کابین و تک کابین تیپ ۳۶ انصارالمهدی(عج) و همچنین سپاه استان در خوزستان خدمت رسانی می‌کنند، خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی نیز از استان زنجان مشغول خدمت رسانی در خوزستان هستند.

وی با اشاره به اینکه ما ماموریت یافتیم تا به صورت رسمی در شهرستان شادگان خدمت رسانی کنیم، عنوان کرد: فشار آب اکنون روی شهرستان و روستاهای آن سنگین بوده و به خاطر این نیروها، گروه‌های جهادی و ماشین آلات مختلف تیپ ۳۶ و همچنین سپاه استان در این منطقه مستقر بوده و مشغول خدمت رسانی هستند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه کمک‌های مردمی نیز اکنون به شهرستان شادگان ارسال می‌شود، ابراز کرد: همچنین موکب‌هایی نیز از طرف عتبات عالیات، حسینیه اعظم و ... از زنجان و شهرستان های دیگر استان در خوزستان مشغول خدمات رسانی بوده و غذای گرم در اختیار مردم قرار می‌دهند.

وی با اشاره به خدمت رسانی موکب های استان زنجان در سوسنگرد، بستان، دهلاویه، شادگان و روستاهای مناطق سیل زده عنوان کرد: بیشتر فشار کاری و ماموریت ما علاوه بر سه استان ذکر شده در شهرستان شادگان است.

سردار کرمی با بیان اینکه نیاز داریم تا مردم شهید پرور استان هر کمکی که از دستشان برمی‌آید برای مردم سیل زده کشور انجام دهند، گفت: کمک ها می‌تواند در زمینه اقلام مورد نیاز و همچنین کمک های نقدی باشد.

وی بیان کرد: مردم سیل زده برای ما عزیز بوده و ولی نعمت ما هستند که هشت سال در خوزستان و در جنگ تحمیلی در برابر دشمن ایستادند و شهدای گرانقدری را نیز تقدیم انقلاب کردند که در این راستا ما وظیفه خدمت رسانی به این مردم را داریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.